قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت درگذشت آیت الله نصرالله شاه آبادی عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلابی بودن و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، از ویژگی های بارز این عالم برجسته بود.

به گزارش سه شنبه شب مطالب 2017 از مرکز خبر حوزه، در پیام این مرجع تقلید آمده است: ارتحال عالم بزرگوار آیت الله حاج آقا نصرالله شاه آبادی موجب تاثر و تاسف گردید.
پیام ادامه یافته است: این روحانی خدمتگزار که از خاندان با عظمت شاه آبادی که بیت فقاهت و مرجعیت می باشند عمر با برکت خود را صرف ترویج فرهنگ اهلبیت علیهم السلام نمود و آثار و برکات علمی و خدمات اجتماعی فراوانی از خود به جای گذاشت.
آیت الله نوری همدانی در این پیام، درگذشت این عالم انقلابی را به حوزه های علمیه و بازماندگان به خصوص اخوان و آقازادگان محترم تسلیت عرض نموده و علو مقام برای آن فقید سعید مسالت کرده است.
آیت الله نصرالله شاه آبادی که از چندین هفته گذشته به دلیل زخم دیابت و گرفتگی عروق پا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بقیه الله تهران بستری بود، روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت.
آیت‌الله نصرالله شاه ‌آبادی، عضو مجلس خبرگان رهبری و فرزند مرحوم آیت الله محمدعلی شاه‌ آبادی، استاد امام خمینی(ره) بود. مراسم تشییع پیکر این استاد برجسته حوزه های علمیه صبح فردا در تهران و عصر همان روز در قم برگزار می شود.
7405/ 1175

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

پيام تسليت

آيت الله نوري همداني

آيت الله شاه آبادي

منبع - copyright