ارومیه- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با ابراز قدردانی از مشارکت مردم در حفظ نظم عمومی، گفت: تاکنون هیچ مورد تخلفی مشاهده نشده و یکی از سالم ترین آئین های چهارشنبه سوری این استان به لحاظ نظام و امنیت عمومی در حال برگزاری است.

سرهنگ علی ابراهیمی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار مطالب 2017 با اشاره به اینکه مصدومیت برخی از جوانان در اثر استفاده از مواد محترقه نیز در محیط عمومی اتفاق نیافتاده و مخل نظم عمومی نبوده است، گفت: پلیس مخالف شادی مردم نبوده و همواره در کنار مردم است.
وی با اشاره به اینکه پلیس با آمادگی کامل در روز چهارشنبه آخر سال حضور دارد، افزود: کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را به هم بزنند با برخورد قاطع نیروی انتظامی مواجه می شوند.
وی اضافه کرد: خیابان های اصلی و میادین شهرها خط قرمز پلیس است و هیچ کس حق آتش بازی در این معابر را ندارد.
وی اظهار کرد: پلیس تمام توان خود را برای ایجاد آرامش و امنیت مردم در این روزها به کار گرفته است تا مردم به راحتی بتوانند در معابر عمومی تردد کنند.
به گزارش مطالب 2017 به نقل از فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در آستانه چهارشنبه آخر سال، چهار میلیون عدد مواد محترقه با تلاش نیروی انتظامی در این استان کشف و ضبط شده است.
همه ساله با فرارسیدن هفته های پایانی سال، برخی افراد سودجو اقدام به تهیه، خرید و فروش مواد محترقه می کنند و این امر مشکلاتی را برای جوانان به همراه دارد و با انفجار این مواد، برخی از مردم مصدوم و حتی معلول می شوند.
8135 / 6009 / 3072

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

انتظامي

مواد محترقه

آذربايجان غربي

منبع - copyright