بروجرد - ایرنا - مشاورعالی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه کشوردرعرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بارها مورد هجمه کشورهای استکباری قرار گرفته است، گفت: توان بالای نظامی و موشکی ایران اسلامی برای قدرت های جهان مشهود است.

به گزارش مطالب 2017 سردار خسرو عروج در یادواره شهدای حوزه مقاومت قدس که در حسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج بروجرد برگزارشد، افزود: شهدا دردوران دفاع مقدس جان خود را فدا کردند تا دشمن نتواند ضربه ای به این کشور وارد کند.
وی اظهارکرد: شهدا خود را سپرهجمه های دشمن کردند و در برابر دشمن ایستادند که ایران اسلامی این پیروزی ها، سربلندی، عظمت و اقتدار امروزکشور را مرهون فداکاری و جان نثاری های شهدا و رزمندگان است.
مشاورعالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: دشمن سال ها تلاش کرده تا بتواند ضربه خود را به این کشوربزند اما به لطف خدا و به برکت خون شهدا همه توطئه های دشمنان در نطفه خنثی می شود.
سردار عروج تاکید کرد: پیروزی های انقلاب اسلامی ایران روز به روز بیشتر می شود که سبب متحیرو متعجب شدن دنیا شده است.
وی ادامه داد: فرزندان این مرز وبوم در طول این سال ها بدون هیچ چشم داشتی در برابر تجاوزهای دشمنان ایستادگی کردند.
مشاورعالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: شهدای انقلاب اسلامی ایران با تاسی از سید الشهدا(ع) جان خود را تقدیم کردند و همه ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم.
7190/7273 خبرنگار: علیرضا سلیمانی روزبهانی ** انتشاردهنده: مقداد بهاروند احمدی

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

يادواره شهدا

بروجرد

ايرنا

منبع - copyright