سوانسی موفق شد در دیداری تماشایی با نتیجه 1-3 آرسنال را مغلوب کند.  

سوانسی 3 - 1 آرسنال؛ پر فراز و نشیب مثل توپچی ها 

به گزارش "مطالب 2017"، آرسنال در حالیکه چند روز قبل با شکست چلسی راهی فینال جام اتحادیه شده بود، در خانه سوانسی با نتیجه 1-3 مغلوب شد تا شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان کمتر از گذشته شود.

 

اولین فرصت بازی برای سوانسی در دقیقه 7 ایجاد شد اما ضربه آیو با دخالت مدافعان آرسنال راهی کرنر شد. در دقیقه 17، کی بازیکن سوانسی با یک شوت محکم دروازه توپچی ها را تهدید کرد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در ادامه بازیکنان آرسنال بازی را در دست گرفتند و در دقیقه 30 می توانستند با ضربه ایوبی به گل اول برساند اما فابیانسکی عکس العمل زیبایی نشان داد. اما در دقیقه 34 و با ارسال دقیق اوزیل، ناچو مونرئال موفق شد با تیزهوشی و یک ضربه دقیق به گوشه دروازه، گل اول آرسنال را به ثمر برساند.

 

 

 

بعد از دریافت گل، سوانسی سراپا حمله شد و 3 دقیقه بعد به گل تساوی دست یافت. روی پاس ماوسون، سم کلوکاس با دروازه آرسنال تک به تک شد و با ضربه ای دقیق گل اول سوانسی را به ثمر رساند.

 

 

در اواخر نیمه اول و روی پاس اوزیل، ژاکا صاحب فرصت شد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت تا 45 دقیقه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

 

اولین فرصت نیمه دوم برای سوانسی ایجاد شد اما ضربه سر کلوکاس از فاصله دور، توسط پتر چک مهار شد. در دقیقه 57 سوانسی با نفوذ دایر می توانست به گل دوم دست یابد اما این بار هم خروج سنگربان آرسنال مانع این اتفاق شد.

 

اما در دقیقه 62 سوانسی روش اشتباه عجیب پتر چک به گل دوم هم دست یافت. پاس به عقب مدافعان آرسنال با دفع عجیب سنگربان این تیم همراه بود تا آیو در مقابل دروازه کار آسانی برای پیش انداختن سوانسی داشته باشد.

 

 

در دقیقه 71 دایر فرصت داشت تا برتری سوانسی را دو برابر کند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 80 میخیتاریان با ارسال خوب خود موقعیت ساز شد اما کسی در محوطه برای استفاده از این فرصت حضور نداشت.

 

اما در دقیقه 87 سوانسی به گل سوم هم دست یافت. با اشتباه عجیب مونرئال در دفع توپ ، کلوکاس در محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق گل سوم را به ثمر رساند تا در نهایت سوانسی با نتیجه 1-3 آرسنال را مغلوب کند.

منبع - copyright