تهران - ایرنا - دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه بارش برف بسیاری از پروازهای داخلی و بین المللی را با اختلال مواجه کرده است، گفت: تمام تلاش و برنامه ریزی شرکت های هوایی انتقال مسافران و زائران عتبات عالیات از فرودگاه بغداد به کشور است.

مقصود اسعدی سامانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار مطالب 2017 افزود: با توجه به بارش برف سنگین در راههای منتهی به فرودگاه امام (ره) عملا گروه پروازی شرکت ها نتوانستند به موقع از تهران به این فرودگا منتقل شوند و این مساله خود نیز بر مشکلات شرکت های هوایی افزوده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون بخشی از هموطنان ما در فرودگاه بغداد و بخشی دیگر در فرودگاه استانبول بسر می برند، گفت: از شب گذشته انتقال این مسافران به کشور آغاز شده و امیدواریم امروز نیز بخش دیگری از این مسافران به تهران و سایر شهرهای ایران منتقل شوند.
او با اشاره به مشکلات بارش برف سنگین در دو فرودگاه مهرآباد و امام خمینی (ره) بیان کرد: اگرچه این مساله باعث شده از دو روز گذشته بسیاری از پروازها باطل شود اما شرکت های هوایی ملزم هستند هزینه بلیت های چارتری و برنامه ای خود را به مسافران مستردد کنند.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی به همه مسافران توصیه کرد که قبل از عزیمت به فرودگاه مهرآباد با شماره 199 و فرودگاه امام با شماره تلفن 096330 تماس بگیرند تا از آخرین وضعیت پروازهای خود مطلع شوند.
بارش سنگین برف که از شامگاه هفتم بهمن ماه در تهران آغاز شد، انجام پروازها در فرودگاه های مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را مختل کرد و پس از توقف موقت پروازها، فعالیت فرودگاه مهرآباد و امام از ساعت 11 روز گذشته آغاز شد. اما با این حال لغو بسیاری از پروازها در این دو فرودگاه پرتردد کشور هم اکنون بسیاری از مسافران را سرگردان کرده است.
اخبار اقتصادی مطالب 2017 در تلگرام: IRNAeco@
اقتصام**1108** خبرنگار: ایرج منصوری ** انتشاردهنده: فرهاد راستی

انتهای پیام /*

برچسب ها

اقتصاد

عتبات عالیات

فرودگاه بغداد

سامانی

منبع - copyright